249 | PASTVA NA HORÁCH
MUDROCH Bedřich (1898 – 1962)
- starting price: 16 000 CZK
- hammer price: 17 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 17,5 x 35 cm, rámováno, signováno vlevo dole Mudroch.